چشم انداز
پارا  قصد دارد  با   تکیه  بر   دانش  و  تجارب  ارزشمند  همکاران حقیقی  و حقوقی خود،  پاسخگوی نیاز ها ی  مدیریتی  و فناوری  اطلاعات، فراتر از انتظار مشتریان  باشد  و  به  یکی از  قابل اعتماد ترین  سازمان ها    تبدیل  شده  و  فعالیت نماید.

ماموریت
ارائه خدمات مشاوره مدیریت و فناوری اطلاعات  در سازمان ها  در جهت پاسخگویی به نیاز ها و خواسته های آنان  با  بهره گیری از دانش روز مدیریتی با هدف توسعه و بهبود مستمرفرآیندها و فعالیتها

ارزش های سازمانی

راستگویی و صداقت پاکدستی و درستکاری
روابط احترام آمیز مسئولیت پذیری
صمیمیت نظم و انضباط

خط مشی کیفیت
شرکت پویا اندیشان راه آینده (پارا)  با اتکاء به دانش و تجربه همکاران از سرتا سر کشور در ارائه خدمات مشاوره مدیریت وفناوری اطلاعات  فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز نموده است . پشتوانه شرکت انبوهی از تجارب  در زمینه مدیریت بوده و بر این اساس حجم قابل توجهی از دانش و تجربه را در اختیار سازمان های متقاضی خدمات قرار   می دهد .

ارائه خدمات مشاوره مدیریت و فناوری اطلاعات در سازمان ها در جهت  پاسخگویی به نیاز ها و خواسته های آنان  با بهره گیری از دانش روز مدیریتی  با هدف  توسعه و بهبود مستمر  فرآیند ها و فعالیت ها   مأموریت سازمان  را تشکیل می دهد .

ابزارهای مدیریت ،  نرم افزار  و  آموزش بطور  همزمان  و همراه هم می تواند  سازمان ها  را  به سر آمدی  و  تعالی سازمانی  رهنمون  نماید .  در  این  راستا ،   مدیریت  شرکت پویا اندیشان راه آینده (پارا) خط مشی کیفیت  خود  را  بر  پایه  استاندارد  ISO 9001     ویرایش   ۲۰۱۵   به شرح  ذیل اعلام و رعایت آنرا  تعهد می نماید.

    • رضایت مشتریان از  اثر بخشی خدمات شرکت در ایجاد تغییر و بهبود، فراتر از انتظار
    • شناسایی و تمرکز بر نیازها  و خواسته های  واقعی مشتریان
    • افزایش مستمر توانمندی منابع انسانی  و به اشتراک گذاری دانش با  ذینفعان
    • بهبود مستمر کلیه فرآیند های شر کت  پارا   با کمک دانش ، تجربه و مهارت کارکنان
    • یاد گیری ، خلاقیت   و نو آوری بعنوان عناصر عمده تحقق اهداف شرکت

مدیریت شرکت به همراه کلیه کارکنان و تیم های تخصصی کاری ، تعهد می نمایند تمامی   توان خود  را  در جهت تحقق آرمان ، ارزش ها  و اهداف شرکت صرف نمایند .

مدیر عامل –   امیر جعفری کیا

پیام مدیرعامل
ما گروهی از کارشناسان و‏متخصصین دارای سابقه‌ اجرایی و تجربه فعالیت در زمینه مشاوره مدیریت و فناوری اطلاعات هستیم .که با هدف ایجاد ‏بستری مناسب برای ارائه خدمات مشاوره در حوزه سیستم های مدیریت و همچنین اجرای طرحهای به روز در زمینه‌ مدیریت و فناوری اطلاعات مرتبط، با  سرلوحه قرار دادن اصل کیفیت ، گرد هم    آمده ایم و با بکارگیری نیروهای مجرب، محیطی صمیمی و اثربخش از نظر اجرای پروژه‌ها  ایجاد نموده ایم، به گونه‌ای که در حال حاضر از نظر ترکیب نیروی انسانی، تمامی نیروهای درگیر در پروژه‌ها، از برگزیدگان علمی و ‏فنی و با تجربه عملی می‌باشند. گروه کاری پارا دارای ترکیب ثابت نبوده و به فراخور پروژه ها  در انجام تمام یا بخشی از آنها ، با ما همکاری می نمایند. افتخار ما این است که در هر پروژه ای، همکارانی با تجارب ارزنده به ما می پیوندند.

رویکرد پارا در طرح ریزی و اجرای پروزه ها توجه به نیاز ها و انتظارات مشتریان با نگاه توسعه پایدار می باشد.

راستگویی و صداقت ، پاکدستی و درستکاری ، صمیمیت و روابط احترام آمیز  ، مسئولیت پذیری و نظم و انضباط، ارزش های سازمانی پارا را تشکیل می دهند .

همواره تلاش می کنیم مشتریان را بخشی از وجود و عامل بقاء و رشد خود بدانیم و افتخار همراهی با آنان را داشته باشیم .

امیدواریم با عملکرد خود شاهد شکوفایی ، رشد و توسعه خدمات برای مشتریان باشیم .

افتخار ما همراهی شما مشتریان عزیز در مسیر موفقیت و سرآمدی می باشد